Darbinieki

Latviešu valodas aģentūra

Adrese: Lāčplēša iela 35–5, Rīga, LV-1011

Darba laiks: 0830–1700. Grāmatu pārdošana: 0830–1645, piektdienās: 0830–1600.

Pirms apmeklējuma ierosinām sazināties ar attiecīgo darbinieku.

SAZIŅAI

Tālrunis: 67201680

Tālrunis grāmatu tirdzniecības jautājumos: 67201680
Konsultācijas valodas jautājumos: 67225879, konsultacija@valoda.lv
Fakss: 67201683
E-pasts:  agentura@valoda.lv

Tīmekļa vietnes pārzinis: agentura@valoda.lv

Eiropas Valodu dienas pasākumi:

Tālrunis: 67201684

E-pasts: evd@valoda.lv

 

Valodas konsultantu darba laiks:

Pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien no 830 līdz 1700, pārtraukums no 1300 līdz 1330.

Piektdienās apmeklētājus nepieņem.
Tālrunis konsultācijām valodas jautājumos 67225879, e-pasts: konsultacija@valoda.lv.

Direktors Jānis Valdmanis 67201680 janis.valdmanis@valoda.lv
Galvenā grāmatvede Anna Ļeonova 67201686 anna.leonova@valoda.lv
Grāmatvede Laura Skrule 67218946 laura.skrule@valoda.lv
IZGLĪTĪBAS DAĻA
Direktora vietniece, daļas vadītāja Dace Dalbiņa 67814370 dace.dalbina@valoda.lv
Galvenā speciāliste metodiķe Vineta Vaivade 67814370 vineta.vaivade@valoda.lv
Metodiķe Anita Sniedze 67350762 anita.sniedze@valoda.lv
Metodiķe Santa Kazāka 67350765 santa.kazaka@valoda.lv
Metodiķe Ērika Pičukāne 67350764 erika.picukane@valoda.lv
Metodiķe Indra Lapinska 67350760 indra.lapinska@valoda.lv
Metodiķe Iveta Marševska 67350762 iveta.marsevska@valoda.lv
Metodiķe Alda Ramāne 67350761 alda.ramane@valoda.lv
Metodiķe Dace Sokolova 67350757 dace.sokolova@valoda.lv
Referente Inga Kostišina 67201680 inga.kostisina@valoda.lv
Referents Jānis Daukšta 67201680 janis.dauksta@valoda.lv
VALODAS ATTĪSTĪBAS DAĻA
Daļas vadītāja Inita Vītola 67201684 inita.vitola@valoda.lv
Projektu koordinatore Gunta Kļava 67287228 gunta.klava@valoda.lv
Projektu koordinatore Marta Balode 67201686 marta.balode@valoda.lv
Projektu koordinatore Kertu Kibermane 67201682 kertu.kibermane@valoda.lv
Projektu koordinatore Velga Līcīte-Meldere 67201684 velga.licite@valoda.lv
Projektu koordinatore Solvita Pošeiko 67350765 solvita.poseiko@valoda.lv
VALODAS KONSULTĀCIJAS
Galvenā lingviste Dite Liepa 67225879 dite.liepa@valoda.lv
Lingviste Evelīna Zilgalve 67225879 evelina.zilgalve@valoda.lv
Lingviste Ingrīda Sjomkāne 67225879 ingrida.sjomkane@valoda.lv